PLİSE PERDE SİNEKLİK VE AKORDİYON KAPI

 
1997’den beri satış ve montajını yaptığımız sineklikleri ARGE çalışmalarımızla stor sineklik ve daha sonra da pileli sineklik, zip perde ve zip perde sineklik olarak geliştirdik. Sektörün öncülerinden olan firmamız daima kaliteli, uygun, hesaplı, hızlı hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sineklik çeşitlerimiz; pabuçlu sineklik, menteşeli sineklik, sürme sineklik, piliseli sineklik, stor sineklik, pratik sineklik, zip perde sineklik olarak farklı modellerde bulunmaktadır. Ücretsiz keşif yaparak müşteri temsilciniz size fiyat ve kullanımı bakımından sizin için hangisinin daha uygun olduğunu tavsiye eder.

Alüminyum renk kartelasında her rengi standart eloksal sineklik, bronz sineklik profillerine uygulayabilen tecrübeli ekibimizle beraber var gücümüzle ülke ekonomisine katkıda bulunmak için aşkla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sinekler ve diğer haşaratlar bir çok mikrobu bulundurdukları için bilhassa çocuklara ve alerjik rahatsızlıkları olanlara zararlarından ve sizi rahatsız etmesinden kurtulup hiçbir kimyasal kullanmadan evinize veya işyerinize Erikman sineklik yaptırarak korunabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı İstanbul sinek haritasında öncelikle;

Kayaşehir, Bahçeşehir, Başakşehir ve Büyükçekmece bölgesinde en çok sinek olduğu belirtilmiştir. Bizde çok uzun süredir bu bölgede hizmet verdiğimiz için bu konuda çok tecrübeliyiz.

Uzun ömürlü kaliteli sineklik yaptırmak istiyorsanız ilkesi kalite yaşam tarzı olanlar için Erikman sineklik diyoruz. Ürünü satın alın bir kere alın Karlı çıkın.

 
 
 

Stor Sineklik

 
 
 
 

Zip Perde

 
 
 
 

Yatay Pileli Sineklik

 
 
 
 

Dikey Pileli Sineklik

 
 
 
 
 
 

Sabit Menteşeli Sineklik

 
 
 
 

Pabuçlu Sineklik

 
 
 
 

AKORDİYON KAPI

 
 
 
 

AKORDİYON KAPI 2

 
 
 
 

PLİSE PERDE